Loading…

KV Peja e nis nesër aventurën në garat evropiane, përballet me skuadrën portugeze

  • 30/11/2021 | 17:58

KV Peja e nis nesër aventurën në garat evropiane, përballet me skuadrën portugeze

Klubi i Volejbollit Peja në konkurencen e meshkujve, nesër do të zhvillojë ndeshjen e parë në kuadër të garave evropiane.


Peja do të ndeshet me ekipi portugez AJ Fonte do Bastardo, ndeshje kjo e vlefshme për Challenge Cup.

Ndeshja zhvillohet ne Palestren e Sporteve “Karagaçi” në Pejë me fillim nga ora 18:00.

Peja ishte kampion i edicionit të kaluar në Superligën e Kosovës në volejboll, kurse edhe këtë vit ka treguar paraqitje të mira.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë