Loading…

Kuvendi sërish shkon në pauzë, kësaj radhe për shkak të iftarit

  • 23/03/2023 | 17:44

Kuvendi sërish shkon në pauzë, kësaj radhe për shkak të iftarit

Grupet Parlamentare janë dakorduar që seanca në të cilën ka raportuar kryeministri Kurti për zhvillimet në Ohër të vazhdojë pas iftarit.


Konjufca bëri të ditur se pauza do të zgjasë deri në orën 19:30, për shkak që disa deputetë janë duke agjëruar.

Kjo seancë ka filluar që nga paraditja e ditës së sotme, ku pati edhe përplasje të mëdha ndërmjet opozitës dhe mazhorancës për ujdinë e 18 marsit Kurti-Vucic në Ohër.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë