Loading…

Kuvendi seancë edhe të premten, ministri Murati në interpelancë për faljen e gjobave të bizneseve

  • 31/05/2021 | 16:14

Kuvendi seancë edhe të premten, ministri Murati në interpelancë për faljen e gjobave të bizneseve

Të premten në Kuvendin e Kosovës do të mbahet seancë ku do të diskutohet për faljen e gjobave të bizneseve të prekura nga situata me COVID-19.


Në njoftimin e zyrës për informim të Kuvendit të Kosovës, bëhet e ditur se lidhur me këtë çështje, ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, do të paraqitet në interpelancë.

“Pikë e fundit e rendit të ditës së kësaj seance, e cila pritet të zhvillohet të premten prej ores 10:00, do të jetë interpelanca me ministrin e Ministrisë së Financave, Punës dhe Transfereve, z. Hekuran Murati për çështjen: “Falja e gjobave bizneseve të prekura nga situata me COVID-19””, bëhet e ditur në njoftim.

==

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë