Loading…

Kuvendi mbetet pa bufe (Video)

  • 01/06/2017 | 22:06

Kuvendi mbetet pa bufe (Video)

Shërbimet e bufesë që i ofroi në objektin e Kuvendit të Kosovës, kompania “Shqiponja”, nuk do të mund t’i ofrojë sërish.


Kjo pasi që më 30 maj, sekretari i Kuvendit të Kosovës, Ismet Krasniqi, ka marrë vendim që të shkëputet kontrata me këtë kompani, njofton Klan Kosova.

E pronari i “Shqiponjës” thotë se ky veprim është antiligjor.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë