Loading…

Kuvendi Komunal i Gjilanit thirr mbledhje urgjente, rend dite zgjedhja e kryesuesit

  • 06/01/2022 | 10:56

Kuvendi Komunal i Gjilanit thirr mbledhje urgjente, rend dite zgjedhja e kryesuesit

Kuvendi Komunal i Gjilanit ka thirru mbledhje urgjente.


Siç kanë njoftuar nga zyra për medie e Komunës së Gjilanit, mbledhja urgjente është thirrur për në ora 15:00.

Në rend dite veç betimit të anëtarëve të kuvendit, do të jetë edhe zgjedhja e Kryesuesit të kuvendnit

Kujtojmë që dje ishte anuluar mbledhja ku pritej të zgjidhej kryesuesi i Kuvendit Komuna të Gjilanit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë