Loading…

Kuvendi i Prishtinës seancë të jashtëzakonshme për Haradinajn

  • 07/02/2017 | 08:14

Kuvendi i Prishtinës seancë të jashtëzakonshme për Haradinajn

Sot mbahet mbledhja e jashtëzakonshme e Kuvendit Komunal të Prishtinës, ku pikë e vetme e rendit të ditës është miratimi i rezolutës së përbashkët, për rastin e ndalimit të Ramush Haradinajt.

Ndryshe, ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është ndaluar më 4 janar nga policia franceze në bazë të një flet arresti të lëshuar nga Serbia në vitin 2004. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë