Loading…

Kuvendi diskuton mos liberalizimin e vizave nga BE’ja për Kosovën

  • 07/07/2022 | 08:24

Kuvendi diskuton mos liberalizimin e vizave nga BE’ja për Kosovën

Kuvendi i Kosovës do të mbajë sot seanca plenare, në të cilën në rend ditë disa pika.


Do të ketë debat parlamentar në lidhje me mos liberalizimi i vizave nga BE-ja për Kosovën.

Kurse pikat të tjera janë shqyrtimi i dytë i Projekt-kodit Procedurës Penale, shqyrtimi i dytë i Projektligjit për Ekzekutimin e Sanksioneve Penale, shqyrtimi i dytë i Projektligjit për Shërbimin Korrektues të Kosovës, shqyrtimi i dytë i Projektligjit për Shërbimin Sprovues të Kosovës, shqyrtimi i parë i Projektligjit për Byronë Shtetërore për Verifikimin dhe Konfiskimin e Pasurisë së Pajustifikueshme.

Punimet e seancës së Kuvendi i Kosovës, fillojnë në ora 10:00

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë