Loading…

Kuvendi debaton nesër për murin në veri

  • 22/12/2016 | 11:19

Kuvendi debaton nesër për murin në veri

Me propozim të kryeministrit të Kosovës Isa Mustafa, Kuvendi i Kosovës do të debatojë nesër rreth ndërtimin të murit në veri të Mitrovicës.

Kjo është paralajmëruar gjatë seancës së sotme nga kryetari i Kuvendit Kadri Veseli.

Seanca ku do të debatohet për murin, do të nisë në ora 15:00, e kjo morri edhe përkrahjen e deputetëve të cilët e votuan me 83 vota pro dhe 4 kundër./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë