Loading…

Kushton 8.3 milionë euro: Brenda shtëpisë së Dua Lipës në Londër

  • 12/02/2022 | 16:07

Kushton 8.3 milionë euro: Brenda shtëpisë së Dua Lipës në Londër

Mediet rozë britanike kanë shkruar së fundmi për shtëpinë e Dua Lipës në Londër.


Këngëtarja me origjinë shqiptare ka në pronësi një vilë me vlerë rreth 8.3 milionë euro.

Shtëpia është tre katësh,e por Dua dëshiron ta rikonstruktojë nga e para.  Ajo kërkon ta përmirësojë pamjen e këtij ambienti duke ndërtuar një pishinë në bodrum.

Një kopesht tradicional anglez është gjithashtu pjesë e shtëpisë, ndërsa Dua kërkon ta ndryshojë që të ketë një peizazh më të madh.

Gjithashtu miq të afërm të saj kanë treguar se ajo dëshiron një lëndinë të re, një numër tarracash si dhe një kopësht në  ballkon dhe në oborr.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë