Loading…

Kushtetuesja ia shfuqizoi ligjin: Ministrja Haxhiu flet nesër

  • 24/03/2023 | 21:10

Kushtetuesja ia shfuqizoi ligjin: Ministrja Haxhiu flet nesër

Sot, Gjykata Kushtetuese e shpalli të pavlefshëm Ligjin për Këshillin Prokurorial të Kosovës.


Lidhur me këtë, ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu nesër do të mbajë konferencë për media.

Ministria e Drejtësisë përmes një njoftimi për media bëri të ditur se kjo konferencë do të mbahet në ora 12:00.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë