Loading…

Kush janë gazetarët që iu bashkuan partive politike?

  • 11/05/2017 | 23:52

Kush janë gazetarët që iu bashkuan partive politike?

Disa figura publike, një pjesë e tyre gazetarë, lanë profesionet e tyre për t’iu bashkuar politikës.

Një pjesë e tyre ikën edhe nga atje, për t’iu kthyer sërish zanatit të vjetër, me arsyen se nuk iu dha hapësira e premtuar.

Kush janë këta gazetarë dhe ku mbetën ata e mësoni në kronikën më poshtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë