Loading…

Kusari-Lila koalicionit PAN: Askund bashkë nuk po ju shohim

  • 08/06/2017 | 17:13

Kusari-Lila koalicionit PAN: Askund bashkë nuk po ju shohim

Mimoza Kusari-Lila, kryetare e Alternativës, tash pjesë e koalicionit parazgjedhor LDK-AKR-Alternativa, ka thënë së koalicioni PDK-AAK-NISMA, po bëjnë fushatë të ndarë.


“Ata po bëjnë fushatë të ndarë dhe po ju pakohen përkrahësit, kanë liderët e ndarë”, ka thënë Kusari-Lila.

“Askund bashkë nuk po ju shohim”, ka theksuar ai.

“Ju them votuesve të PDK-së, a do ta votoni ju një kryeministër të një partie tjetër”, ka vazhduar ajo ndër të tjera.

“Me përkrahje po na bëni që të kërkojmë edhe një javë fushatë. Me 11 qershorja fitorja është e jona e Kosovës, e rinisë. Ka ardhur koha që t’i japim drejtimin e Kosovës”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë