Loading…

Kurti vazhdon me emërimin e zv/ministrave, emëron edhe dy të tjerë

  • 27/05/2021 | 16:04

Kurti vazhdon me emërimin e zv/ministrave, emëron edhe dy të tjerë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka vazhduar me emërimin e zëvendësministrave.


Kurti sot ka emëruar edhe dy zëvendësministra, bëhet e ditur në njoftimin për media nga Zyra e Kryeministrit.

“Zëvendësministrat e emëruar janë: Edona Maloku Bërdyna, zëvendësministre në Ministrinë e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit dhe Agon Dobruna, zëvendësministër në Ministrinë e Zhvillimit Rajonal”, thuhet në njoftim

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë