Loading…

‘Kurti t’i përmbushë premtimet e dhëna në zgjedhje’: Zogaj tallet me deklaratën e Krasniqit

  • 12/08/2022 | 20:07

‘Kurti t’i përmbushë premtimet e dhëna në zgjedhje’: Zogaj tallet me deklaratën e Krasniqit

Kurti tha se pragu per shamia duhet të jetë mbi 16 vjec, për këtë ka reaguar edhe imami Shefqet Krasniqi.


E ky reagim i Krasniqit e ka bërë që të reagoi analisti Petrit Zogaj.

Ai është tallur me hoxhë Kraniqin duke thënë se “Sa mirë po sqarohen gjërat”.

Reagimi i plotë:

Sa mire po sqarohen gjerat: liberali Shefqet Krasniqi i ekzaltuar me zgjerimin e lirive per vajzat dhe grate ne Kosove.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë