Loading…

Kurti përmend hakmarrjen, ja çfarë thotë

  • 23/01/2018 | 12:43

Kurti përmend hakmarrjen, ja çfarë thotë

Albin Kurti ka mbajtur konferencën e parë për media si kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje, pas zgjedhjeve që u mbajtën të dielën.


Ai ka shtuar se nuk ka dorë të hekurt, përveç se ka vullnet të hekurt, ndërsa ka përmendur edhe hakmarrjen, ku ka thënë se nuk do t’i hakmirret askujt.

‘Nuk do t’i hakmerrem askujt as nuk do të përdor dorën e hekur, pavarësisht vendimeve që marrin anëtarët e kësaj partie‘, u shpreh Kurti./Gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë