Kurti pasi i pranoi të gjitha, mundohet të nxirret me mos nënshkrimin të ujdisë nga Vucic

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka folur në konferencë për media pas përfundimit të takimit 12 orësh në Ohër me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vucic dhe ndërmjetësuesit europianë, Josep Borrell dhe Miroslav Lajcak, transmeton Gazeta Metro. Ai ka thënë se janë pajtuar me palën serbe për një aneks që do të udhëzojë zbatimin e marrëveshjes … Vazhdoni me leximin e Kurti pasi i pranoi të gjitha, mundohet të nxirret me mos nënshkrimin të ujdisë nga Vucic