Loading…

Kurti nuk e di sa ditë i ka shtatori: Postimi i tij i fundit e vërteton këtë

  • 29/06/2022 | 22:00

Kurti nuk e di sa ditë i ka shtatori: Postimi i tij i fundit e vërteton këtë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, në reagimin e tij në të cilin shkruan për vendimet e sotme të Qeverisë së Kosovës karshi çështjes së targave të komunave paralele dhe reciprocitetit me çështjen e dokumenteve të identifikimit, duket se ka ngatërruar datat e muajit shtator.


Në reagimin e tij në njërin prej paragrafëve të njoftimit për këtë vendim, sipas Kurtit, muaji shtator ka 31 ditë porse në fakt janë vetëm 30.

Për më shumë shihni reagimin e tij të plotë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë