Loading…

‘Kurti në Manastir është dashtë të shkojë pa e pyetur Sava Janjic’

  • 27/05/2021 | 19:17

‘Kurti në Manastir është dashtë të shkojë pa e pyetur Sava Janjic’

Zyrtari i PDK-së, Arben Gecaj, ka reaguar me anë të një shkrimi në Facebook pas refuzimit të ftesës për vizitë në Manastirin e Deçanit, që iu bë kryeministrit Kurti nga Dioqeza e Rashkës dhe Prizrenit.


Gecaj thotë se Kurti në Manastrit ishte dashtë të shkojë pa e pyetur Sava Janjiç.

“Knus ne parlement e pule me te tjeret” shkruan Gecaj në Facebook.

Reagimi i plotë:

Ne Manastir eshte dasht me shku pa e pyet Saven. Tash n‘toke te veten ja paska dhane dyshin Sava.
Knus ne parlement e pule me te tjeret.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë