Loading…

Kurti merr pjesë në seancën e nesërme

  • 09/05/2017 | 23:01

Kurti merr pjesë në seancën e nesërme

Ish lideri i LVV-së, Albin Kurti përkundër një urdhërarresti të lëshuar nga Policia e Kosovës, pritet të marrë pjesë në seancën e nesërme të Kuvendit, për mocionin për mosbesim ndaj qeverisë.


Këtë për Rubikon të KTV-së e bëri të ditur lideri aktual i kësaj lëvizjeje, Visar Ymeri.

“Në seancën për mocionin që është në orën 10 Albin Kurti natyrisht se do të marrë pjesë”, theksoi Ymeri.

Sipas tij, Kurti nuk është duke u fshehur për çka ai përmend edhe konferencën për shtyp. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë