Loading…

Kurti me ironi i lutet opozitës: Mos më rrëzoni edhe njëherë, se mandej…

  • 11/06/2021 | 13:10

Kurti me ironi i lutet opozitës: Mos më rrëzoni edhe njëherë, se mandej…

Kryeministri Albin Kurti ka pasur një lutje për deputetët e opozitës në fund të fjalimit të tij, por që ka folur edhe me ironi, shkruan Gazeta Metro.


Kurti i ka lutur ata që të mos e rrëzojnë sërish nga pozita e të parit të ekzekutivit.

“E kam veç një lutje në fund. Mos më rrëzoni edhe njëherë se mandej…Faleminderit!”, ka thënë Kurti, duke shkaktuar të qeshura në sallë.

Kjo ka lënë të nënkuptohet se gjoja se Kurti do t’i mund përsëri ata në zgjedhje, në rast se rrëzohet nga Qeveria. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë