Loading…

Albin Kurti, kandidat i Vetëvendosjes për kryeministër

  • 18/05/2017 | 14:14

Albin Kurti, kandidat i Vetëvendosjes për kryeministër

Lëvizja Vetëvendosje ka bërë të ditur se me shumë gjasë Albin Kurti do të jetë kandidat për kryeministër i kësaj partie në zgjedhjet e 11 qershorit.


Këtë e ka bërë të ditur kryetari i kësaj partie Visar Ymeri të premten në një konferencë për meida.

 

“Sot e kemi mbledhjen e Këshillit të Përgjitshëm. Albin kurti i ka atributet për ta nxjerrë Kosovën nga kjo gjendje, ai do t’i prijë VV’së”, ka thënë Ymeri, shkruan gazetametro.net.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë