Loading…

Kurti del nga mbledhja e kryesisë, nuk flet për media

  • 19/05/2017 | 20:25

Kurti del nga mbledhja e kryesisë, nuk flet për media

Partitë dhe koalicionet janë në proces të përpilimit të listave zgjedhore për deputetët me të cilët do të garojnë në zgjedhjet e 11 qershorit.


Kandidati për kryeministër i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti para pak çastesh ka dal nga mbledhja e Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, por nuk ka pranuar të prononcohet për media, raporton koha.

Në mbledhjen e Kryesisë, e cila duket se është duke vazhduar ende, pasi veç Kurtit nuk është parë të del asnjë përfaqësues tjetër, është duke u diskutuar formimi i listës zgjedhore për deputetë për zgjedhjet 11 qershorit, raporton kp.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë