Loading…

Kurti bëhet ‘horë’: Në Krushë dikush i thotë nga publiku ‘më ke shkarku prej punës’

  • 26/03/2022 | 19:50

Kurti bëhet ‘horë’: Në Krushë dikush i thotë nga publiku ‘më ke shkarku prej punës’

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka pasur një moment aspak të këndshëm derisa ishte në Krushë të Madhe për vizitë me rastin e 23 vjetorit të masakrave të tmerrshme, shkruan Gazeta Metro.


Kurti në fjalimin e tij para të pranishmëve, kujtoi masakrën e tmerrshme që përjetoi Krusha ku u vranë qindra persona të pafajshëm.

Por derisa po mbante këtë fjalim Kurti mori kritika nga një prej të pranishmeve.

Aty u dëgjua dikush derisa i tha atij se ‘’më ke shkarkuar nga MPJD’’, derisa Kurti vazhdonte fjalimin e tij.

Momentin mund ta dëgjoni nga minuta e dytë e videos:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë