Loading…

Kurrë më parë në historinë e boksit! Nokautojnë njëri-tjetrin njëkohësisht! (Video)

  • 16/07/2017 | 16:21

Kurrë më parë në historinë e boksit! Nokautojnë njëri-tjetrin njëkohësisht! (Video)

Këto raste ndodhin shumë shumë rrallë, për të mos thënë kurrë.


Çfarë do të ndodhte në qoftë se të dy luftëtarët në të njëjtin moment japin goditje fatale për kundërshtarin, dhe të dy bien në dysheme?

Ka shumë rregulla, dhe gjyqtarët vendosin për këtë. Ju nuk duhet të lodheni të gjeni përgjigje për këtë, dhe është e mjatueshme që të shikoni situatën historike që ka ndodhur kohët e fundit, në një ndeshje të Muay Thai, shkruan gazetametro.net.

Në këtë rast, sigurisht fituesi dihet, pasi njëri prej tyre arriti që të ngritet shpejtë pas rënies në dysheme, në të njëjtën kohë me kundërshtarin e tij. /gazetametro.net

Momentin kritik mund ta shikoni nga minuta 1:50 e videos:

https://www.youtube.com/watch?v=XApu2VAUfJM

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë