Loading…

Kur univerzi dhe toka bëhen bashkë (Video)

  • 22/01/2017 | 11:35

Kur univerzi dhe toka bëhen bashkë (Video)

Një djalë ka vendosur që të bëj një gjë shumë interesante dhe të magjishme! Kështu duke bashkuar univerzin me natyrën e tokës. I gjith ky proces bëhet në një gjethe të vetme në të cilën, artisti ka vizatuar univerzin me anë të ngjyrës sprej. Shikoni video’n e mëposhtme:


Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë