Loading…

Kur Trump përleshej në ring dhe godiste kundërshtarin (Video)

  • 22/01/2017 | 16:01

Kur Trump përleshej në ring dhe godiste kundërshtarin (Video)

Donald Trump është një njeri i dhënë pas shfaqjeve dhe ka marrë pjesë në shumë të tilla.


Veç pjesëmarrjes në disa episode filmash, ai ka qenë edhe në “Wrestlemania”

Një episod ka qenë kur sulmoi mundësin e famshëm McMahon.

Trump vjen vjedhurazi dhe e godet disa herë duke e shtrirë përtokë.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë