Loading…

Kur për herë të parë provoni scate (Video)

  • 22/11/2016 | 14:18

Kur për herë të parë provoni scate (Video)

Profesionistët i dijnë mirë format se si ta shmangin aksidentin.

Ata arrijnë të menaxhojnë shumicën e lëndimeve, pasi janë të ushtruar që kryejnë hedhje të ndryshme, transmeton gazetametro.net.

Por krejt ndryshe ndodhë me ata që nuk kanë përvojë me këtë dërrasë me rrota. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë