Loading…

‘Kur më pa t’u rrotullu’, Anita tregon reagimin e Ramushit kur e pa duke vallëzuar

  • 05/12/2022 | 12:32

‘Kur më pa t’u rrotullu’, Anita tregon reagimin e Ramushit kur e pa duke vallëzuar

Anita Haradinaj ishte pjesë e emisionit “Kendiv” në T7. Ajo u ndal pos tjerash tek përvoja në “Dance with me” dhe pjesën e shumë diskutuar, se si e ka pritur Ramushi pjesëmarrjen e saj atje.


Ajo tregoi se ai e kishte mbështetur idenë e saj dhe gjithashtu e kishte vizituar gjatë provave.

“Gjithsesi, kur më pa t’u sill e rrotullu…”, u shpreh mes të qeshurave Anita derisa foli edhe për angazhimin që kërkon ky format.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë