Loading…

Kur Luana ia le në dorë telefonin Marinës, ja çfarë bënë ajo

  • 14/08/2022 | 16:24

Kur Luana ia le në dorë telefonin Marinës, ja çfarë bënë ajo

Luana dhe Marina Vjolla janë prej atyre motrave të cilat nuk zihen, por ngjajnë si shoqe të ngushta.


Shumicën e rasteve ato janë bashkë dhe gjithmonë nëpër storiet e tyre i shohim të lumtura e të gëzuara gjatë gjithë kohës.

Së fundmi, në InstaStory Luana ka ndarë një imazh ku shihet Marian, e cila kishte shkrepur imazh pa lejen e Luanës.

“Ja cfarë gjen kur ia le telin”,-kishte shkruar Luana dhe e kishte etiketuar Marinën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë