Loading…

Kur kafshon më shumë se që duhet (Foto)

  • 27/05/2017 | 11:38

Kur kafshon më shumë se që duhet (Foto)

Një pulëbardhë gjeti ushqimin e saj dhe u lumturua mjaft kur vakti ishte një copë bukë.


Për fat të keq sqepi i tij ngeci përmes fetës së bukës gjatë luftës për ushqim me pulëbardhat e tjera në Akranes të Islandës.

Duket e çuditshme por në fakt shpendi e hëngri gjithë bukën për vete, teksa e shihnin miqtë e tij të urritur.

Fotot u bënë nga Finnur Adresson, një shofer i postës dhe fotograf nga Islanda, i cili thotë: “Ishte e bukur dhe gazmore ta shihje”.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë