Loading…

Kur kafshët nuk tregohen miqësorë me njerëzit

  • 16/05/2017 | 22:27

Kur kafshët nuk tregohen miqësorë me njerëzit

Turistët gjithmonë e fusin veten në situata të çuditshme me kafshët e egra.


Fotot e mëposhtme i ilustrojnë më së miri momentet kur njerëzit e teprojnë me miqësinë që duan të tregojnë me kafshët e egra, të cilat nga ana e tyre nuk ngurrojnë të nxjerrin në pah anën tyre më pak miqësore.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë