Loading…

Kur gjërat nuk shkojnë ashtu siç i keni menduar

  • 09/05/2017 | 19:01

Kur gjërat nuk shkojnë ashtu siç i keni menduar

Jo gjithmonë gjërat shkojnë sipas planit! Nganjëherë ato që ndodhin jo vetëm që janë qesharake por edhe të rrezikshme.


Më poshtë mund të ndqini një video kur mund t’i shihni disa momente të tilla:

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë