Loading…

Kur gjatësia të bën të dukesh qesharak (Foto)

  • 18/01/2017 | 15:25

Kur gjatësia të bën të dukesh qesharak (Foto)

Shpesh mendojmë se gjatësia është gjithmonë një përparsi, ose ndiheni keq që nuk jeni mjaftueshëm të gjatë. Por, gaboheni. 


Ka shumë raste e situata ku njerëzit nuk do të donin të ishin aq të gjatë, transmeton gazetametro.net.

Fotot e mëposhtme janë një ngushëllim i mirë pasi na tregojnë se si edhe shtatlartësia ka disavantazhet e veta, por mos harroni: të jesh mbi 1.9 m, shpëton nga sikleti i përdorimit të detyruar të rripit të sigurimit. /gazetametro.net

 

1484586264_foto1

1484586301_foto7

1484586289_foto4 1484586286_foto3

 

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë