Loading…

Kur gjarpëri gëlltit gjarpërin (Foto/Video)

  • 03/01/2017 | 12:47

Kur gjarpëri gëlltit gjarpërin (Foto/Video)

Një pamje mjaft tmerruese është xhiruar në Australi, është fjala për një gjarpër vdekjeprurës me ngjyrë kafe teksa ka ngrënë një gjarpër tjetër.


Gjarpërinjtë e kaftë janë të njohur për ngrënjen e bretkocave, zgojëve. Mirëpo, ata kanë edhe një anë prej kanibali, pasi si në këtë rast hanë edhe gjarpërinjtë.

gjarperi-2

Ekspertët e kanë përshkuar këtë si një situatë mjaft të rrallë. /gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=gjiReS-pBpA

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë