Loading…

Kur fotografët kapin momentin e duhur (Foto)

  • 22/01/2017 | 17:36

Kur fotografët kapin momentin e duhur (Foto)

Fotografia shpjegon një emocion tuajin dhe ndoshta pikërisht një fotografi ju bënë të ndjeheni më mirë.

Gazetametro.net ka përzgjedhur 20 fotografi të bëra në momentin e duhur, nga fotografë të talentuar.

709455-15_4-650-2fe269f30b-1476450051Foto: Dwayne Andrejczuk

7151010-perfectly-timed-pictures-a-giraffe-1476448850-650-f2f7e99823-1476450051Foto: Pinterest

7151260-xy2aathr-1476447022-650-38b19f0949-1476450051Foto: redit

7151110-vintageperfectmomentphoto7-1476449162-650-d5b72c81ed-1476450051Foto: imqur

708555-13_4-650-e1f74403a2-1476450051Foto: Alexey Volkov

707505-2_2-650-8672177a98-1476450051Foto: tumbir

7151210-13631982_14707198650719_rid6-1476448990-650-3294a0e16a-1476450051Foto: Jayson Jay

707155-35-650-c00b9bb47c-1476450051Foto: Hans

709005-1_2-650-2a2a8eaf4b-1476450051Foto: pidit

7150910-infuck021-1476449672-650-545d2121bb-1476450051
Foto: reeddit

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë