Loading…

Kur fëmijët mbesin nën kujdesin e babait, situata bëhet vërtet qesharake (Foto)

  • 17/05/2017 | 15:33

Kur fëmijët mbesin nën kujdesin e babait, situata bëhet vërtet qesharake (Foto)

Të  kujdesesh për fëmijë nuk është  aspak një  punë  e lehtë , prindërit shpesh marrin këshilla të  shumta se si te kujdesen për fëmijët e tyre.


Disa prindër pëlqejnë të marrin sidomos këshilla praktike se si ti ushqejnë fëmijë t kur ata i marrin në n përkujdesje.

Por ata shpesh përballen me probleme, nga mos përvoja e tyre, si një nënë e përkushtuar ndaj fëmijës. Por baballarët kanë  gjetur disa metoda se si të merren me fëmijët e tyre kur ata janë të detyruar të kujdesen për ta.

Shikoni këto fotografi që prindërit i kanë shpërndarë, janë shumë qesharake./gazetametro.net

Një baba ka përdorur banane për ta mbajtur shishen e qumështit, nga pritesa që të ja mbaj vetë.

 

Ky baba ka përdorur bluzën e tij që ta mbaj fëmijën e tij të ‘sigurt’ në karrige, vërtet një gjest qesharak.

Ky prind ka vendosur në një mënyrë qesharake që fëmija i tij të mos ia prek video-lojërat e as ta pengoj atë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë