Loading…

Kur Enca shkon në pushime, sjell provokime

  • 24/06/2022 | 16:09

Kur Enca shkon në pushime, sjell provokime

Enca Haxhia po kalon pushimet në Mykonos të Greqisë.


Para se të nis me koncerte, këngëtarja shqiptare ka sjellur foto provokuese për fansat nga bregdeti.

Si në të shpeshtën e rasteve, Enca i ka dhënë prioritet gjoksit të saj në postimet në rrjete sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë