Loading…
Kur diplomën e inxhinierisë së ndërtimit e merr me para
  • 16/01/2019 | 20:25

Kur diplomën e inxhinierisë së ndërtimit e merr me para

Jo gjithmonë studentët përfundojnë studimet falë njohurive që kanë, ka nga ata që diplomat i marrin me para, shkruan Gazeta Metro

Fakulteti i Inxhinierisë së Ndërtimit është vërtet një nga drejtimet më të vështira, por pavarësisht kësaj, shumë studentë e zgjedhin atë.

Gjithmonë, ka studentë që mësojnë dhe përfundojnë studimet me nota që i kanë marrë vetë, por ka dhe nga ata studentë që gjithmonë kanë kopjuar në provime, ose kanë blerë diplomën me para.

Një shembull i tillë është paraqitur më poshtë, i cili është shumë qesharak./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë