Loading…

Kur bashkëlojtari yt për të luajtur bejsboll është një qen

  • 17/06/2017 | 12:18

Kur bashkëlojtari yt për të luajtur bejsboll është një qen

Fëmijët janë qenie shumë të dashura dhe të pafajshme. Ata çdo gjë e kuptojnë ndryshe nga të rriturit.


Në videon më poshtë  shihet një djalë i vogël i cili luan bejsboll me qenushin e tij, dhe duken ashtu si një skuadër e vërtetë, transmeton Gazeta Metro

Për të parë lojën e tyre të këndshme ndiqeni videon:

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë