Loading…

Kur arti tejkalon limitet (FOTO)

  • 24/11/2016 | 11:17

Kur arti tejkalon limitet (FOTO)

Tejkalojnë limitet.

Janë balerinë profesionistë.

Fotografi Vadim Stein ka bërë mrekulli, derisa ka fotografuar ata.

Madje trupat e tyre janë të vërtetë, ndonëse duken si skulptura.

7769360-19-1477346042-650-e4eb50a7f5-1479892217_11479979111 7769560-12-1477345954-650-e4eb50a7f5-14798922171479979119 7769660-10-1477345915-650-e4eb50a7f5-14798922171479979123 7769510-13-1477345972-650-e4eb50a7f5-14798922171479979117-copy 7768960-6-1477345436-650-e4eb50a7f5-14798922171479979129-copy 7769110-1-1477345287-650-e4eb50a7f5-14798922171479979137-copy 7769160-3-1477345362-650-e4eb50a7f5-14798922171479979133-copy 7769260-21-1477346146-650-e4eb50a7f5-14798922171479979109-copy 7769310-2-1477345346-650-e4eb50a7f5-14798922171479979135-copy 7769410-18-1477346027-650-e4eb50a7f5-14798922171479979113-copy 7769460-14-1477345987-650-e4eb50a7f5-14798922171479979115-copy

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë