Loading…

Kupa Botës: Angli – ShBA, dalin formacionet zyrtare

  • 25/11/2022 | 19:28

Kupa Botës: Angli – ShBA, dalin formacionet zyrtare

Anglia dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të përballen sonte mes vete, në ndeshjen e dytë të Grupit B në Kupën e Botës “Katar 2022”.


Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:00, në stadiumin “Al Bayt” – shkruan Gazeta Express.

Anglia në këtë ndeshje hyn pas fitores 6:2 kundër Iranit në xhiron e parë, kurse amerikanët luajtën baras 1:1 me Uellsin.

Formacionet zyrtare:

Anglia:

ShBA:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë