Loading…

Kundërshtimi i Speciales nuk është “as për Ramushin e as për Dautin”

  • 01/02/2018 | 20:50

Kundërshtimi i Speciales nuk është “as për Ramushin e as për Dautin”

 Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ritheksoi në Rubikon të KTV-së se nuk i frikohet Speciales.


Madje, sipas tij, fjalët që i “Ramushi i frikohet se i vëllai, deputeti Daut Haradinaj do të jetë një ndër të akuzuarit, nuk qëndrojnë” sepse, siç ka thënë “nuk jemi na prej atyre frikacakëve, kemi tregu që s’jemi”.

“Atdheun nuk e duam rastësisht e pahiri, po e kemi në gjen. Nuk mundet dikush me na tut e me na kushtëzu, me na zënë bishtin me kurrëgjë. E vetmja gjë është me besu. Unë kam besu atëherë se është e drejtë më dhënë dorëheqje e me shku në Gjykatë dhe i kam sjell kush e di sa lëvdata këtij vendi”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë