Loading…

Kujdes, Policia po patrullon me vetura civile |VIDEO

  • 30/08/2018 | 08:58

Kujdes, Policia po patrullon me vetura civile |VIDEO

Me qëllim parandalimin e aksidenteve në komunikacion, Policia e Kosovës ka angazhuar njësi policore me automjete civile për patrullim.

Veturat civile drejtohen nga zyrtarë policorë në uniformë zyrtare dhe të njëjtat janë të pajisura me sistem të dritave rotative dhe me alarm.

https://www.facebook.com/evropaelire/videos/2135930506627214/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë