Loading…

Kuçi flet për rastin e Astrit Deharit

  • 08/11/2016 | 22:51

Kuçi flet për rastin e Astrit Deharit

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Hajredin Kuçi ka kërkuar që sa më parë të zbardhen shkaktarët e vdekjes së aktivistit të Vetëvendosjes, Astrit Dehari.

“Duhet të përfshihet edhe FBI, apo kushdo tjetër që kjo çështje të zgjidhet deri në fund”, ka thënë ai në Klan Kosova.

Kuçi  vdekjen e Deharit  e cilësoi si një fatkeqësi kombëtare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë