Loading…

Kthehet Benzema në fushë

  • 05/02/2022 | 12:06

Kthehet Benzema në fushë

Benzema ka lënë prapa shqetësimet dhe është rikthyer në fushë.


Ai nuk ia doli të rikuperpohet për sfidën me Athletic Bilbaon, që i kushtoi me eliminim Real Madridit.

Nga e diela ai do të jetë në dizponicion të Ancelottit për të luftuar për titujt në garat në vazhdim.

Benzema është stërvitur normalisht me pjesën tjetër të skuadrës të premten dhe është i gatshëm për lojë atëherë kur i duhet më së shumti Ancelotit, që po vuan në fazën ofensive.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë