Loading…

Kryhet autopsia e trupit të Astrit Deharit

  • 07/11/2016 | 17:59

Kryhet autopsia e trupit të Astrit Deharit

Porcesi i autopsisë së trupit të Astrit Deharit, posa ka përfunduar në Departamentin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë.

Ekipi i përbërë edhe nga ekspertë të propozuar nga familja e të ndjerit, tanimë kanë dalë nga salla ku është bërë autopsia, dhe pritet të deklarohen për media, lidhur me rezultatin.

Dehari, aktivist i Vetëvendosjes i dyshuar për sulmin zollë ndaj Kuvendit të Kosovës, ka vdekur të shtunën pasdite në Qendrën e Paraburgimit në Prizren. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë