Loading…

Kryetari Legjendar tregon pse nuk merr pjesë në zgjedhje

  • 02/10/2017 | 17:14

Kryetari Legjendar tregon pse nuk merr pjesë në zgjedhje

Për dallim prej zgjedhjeve të kaluara lokale, garës në Prishtinë do ti mungojë fushata plot sarkazëm e Partisë së Fortë, dhe Kryetarit Legjendar, Viar Arifajt.


Votuesve potencial të tij, Arifaj u ka kërkuar falje përmes rrjeteve sociale.

“U kërkoj falje gjithë votuesve që kësaj radhe nuk munda t’i begatoj me pjesëmarrjen time këto zgjedhje lokale, mirëpo, siç thotë një fjalë e mençur: me rëndësi shkolla sepse zgjedhjet shkojnë e vijnë”, ka shkruar ai.

Sifoqoftë, arsyet nuk kanë të bëjnë me shkaqe shëndetësore.

“Me rëndësi është edhe shëndeti po kësaj here nuk ishte relevant”, ka shkruar Kryetari Legjendar. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë