Loading…

Kryetari i Preshevës përkrahë drejtorin që shikon nga kamerat e sigurisë nënat që vijnë të lindin

  • 19/03/2019 | 14:02

Kryetari i Preshevës përkrahë drejtorin që shikon nga kamerat e sigurisë nënat që vijnë të lindin

Një gjë e pazakontë ka ndodhur në Shtëpinë e shëndetit në Preshevë, ku drejtori i Shtëpisë së shëndetit Driton Salihu ka publikuar një fotografi të ish-kryetares së Komunës së Preshevës, Ardita Sinani ku shihet se zonja në fjalë ka shkuar për të kërkuar ndihmë mjekësore për familjarin e saj, transmeton Gazeta Metro.


Këtë veprim skandaloz në vend që ta dënojë kryetari i Komunës së Preshevës,  Shqiprim Arifi, ky i fundit e ka mbështetur si dhe ka vazhduar fyerjet ndaj kundërshtarëve e tij politik duke i thëne se janë “komunista”.

Këtë mbështetje i’a ka dhënë drejtorit të Shtëpisë së Shëndetit në një koment në profilin e tij në facebook.

https://gazetametro.net/ngjarje-e-turpshme-ne-presheve-drejtori-shikon-nga-kamerat-e-sigurise-nenat-qe-vijne-te-lindin/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë