Loading…

Kryetari i Deçanit i tronditur me vdekjen e të riut Qazim Alaj

  • 29/11/2023 | 19:18

Kryetari i Deçanit i tronditur me vdekjen e të riut Qazim Alaj

Kryetari i Komunës së Deçanit, ka folur për  vdekjen e të riut Qazim Alaj, duke thënë se e ka tronditur lajmi për ndarjen nga jeta të tij, shkruan Gazeta Metro. 


Ramosaj ka shprehur ngushëllime për familjen Alaj e për miqtë që e kanë njohur Qazim Alajn.

“Tronditës dhe pikëllues lajmi për ndarjen nga jeta tragjikisht, i të riut Qazim Alaj nga fshati Dranoc i Deçanit!
Bashkëndjejmë dhembjen me familjen Alaj, miqtë dhe gjithë ata që e njohën!
Ngushëllimet më të sinqerta!
Zoti ju dhashtë forcë!”, ka shkruar Ramosaj.

Gjendet pa shenja jete Qazim Alaj i portalit ‘Shqip.com’, dyshohet për vetëvrasje

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë