Loading…

Kryesia e Kuvendit diskuton për seancën e jashtëzakonshme për Deharin

  • 17/11/2016 | 08:24

Kryesia e Kuvendit diskuton për seancën e jashtëzakonshme për Deharin

Kryesia e Kuvendit sot do të mbajë mbledhje ku do të diskutohet kërkesa për mbajtjen e seancës së jashtëzakonshme për vdekjen e Astrit Deharit.

Zyra për informim e Kuvendit bënë të ditur se mbledhja e Kryesisë, e cila do të fillojë në orën 9: 30, do të ketë vetëm një pikë të rendit të ditës.

Kërkesa për mbajtje të seancës së jashtëzakonshme për vdekjen e Astrit Deha, është bërë nga Lëvizja Vetëvendosje.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë